Verrotti House

  • The lagest option:
  • 8 επισκέπτες
  • 4 κρεβάτια
  • 4 υπνοδωμάτια

Το Verrotti House Νάπολη διαθέτει βεράντα και απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Καστέλ Νουόβο. Το διαμέρισμα διαθέτει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης με επιπλέον χρέωση και βρίσκεται κοντά

Το κατάλυμα προσφέρει μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το Verrotti House διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει κοινόχρηστη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Ο Άγιος Γρηγόριος του Αρμενίου απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Medaglie d'Oro. Το Verrotti House απέχει περίπου 2,1 χλμ. από το Παρεκκλήσιο Σανσεβέρο. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι ΔιεθΝές ΝάποΛης που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από αυτό το διαμέρισμα, και ο σταθμός λεωφορείων Medaglie D'Oro - Diagnostica Ninni Scognamiglio βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Verrotti House Νάπολη
Relais Orsi
Τιμή μόνο για κινητά

Relais Orsi

9.2
Άριστο 43 σχόλια
97 μ από το κατάλυμα
USD 222 USD 200
ανά νύχτα
Ianos Apartment Naples
Τιμή μόνο για κινητά

Ianos Apartment Naples

9.6
Εξαιρετικό 26 σχόλια
124 μ από το κατάλυμα
USD 276 USD 248
ανά νύχτα
Kerom16 La Tua Casa A Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

Kerom16 La Tua Casa A Napoli

9.1
Άριστο 51 σχόλια
372 μ από το κατάλυμα
USD 117 USD 105
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας15063049EXT130,IT063049C1U44OPOG5
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Verrotti House;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Verrotti House περιλαμβάνουν San Lorenzo Maggiore Church, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Verrotti House;
      Η τιμή κράτησης στο το Verrotti House θα είναι 254€.
    • ❓
      Το Verrotti House προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Verrotti House παρέχει ιδιωτική στάθμευση στους πελάτες.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Papo Burger και Alba Ristorante Pizzeria και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Verrotti House Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο